Посол ООН Джамала знялася у соціальному відео про торгівлю людьми

Переможниця "Євробачення-2016" Джамала стала послом доброї волі з протидії торгівлі людьми. Артистка підтримала багаторічну роботу Міжнародної організації з міграції (МОМ), Агентства ООН з питань міграції, боротьби з сучасним рабством і його запобігання.

Зірка представила проникливе соціальне відео.

У чорно-білому кліпі тренер "Голосу країни-7" постає під власну пісню "Шлях додому" із закликом перевіряти усе перед тим, як вирушати на роботу за кордоном.

"Більше 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Знайшов багатообіцяючу роботу за кордоном – переконайся, чи все безпечно. Небезпеку видно не одразу. Дзвони безкоштовно та анонімно на номер 527. Захисти себе", - наголошує зірка наприкінці відео.

Кліп закликає усіх бути небайдужими до власних доль та доль наших рідних і близьких. В ефірі по всій країні він з'явиться уже за кілька днів, йдеться у сюжеті ТСН.

Лише цього року Міжнародна агенція ООН із міграції виявила понад шістсот українців, які стали жертвами зловмисників. 

За словами зірки, котрі вона сказала на його презентації, дуже важливо ретельно перевіряти інформацію перед виїздом з країни заради заробітків. 

"Ми не можемо зараз сказати, не їдьте до Європи або не шукайте кращого життя для себе. Але, коли ви хочете поїхати, ви повинні дізнатися про цю організацію усе. Ніколи і нікому не віддавайте свій паспорт", - підкреслила вона 

Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 мільйон осіб. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

13 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.