"Кухар Путіна" створив картель у змові з Міноборони РФ для крадіжки мільярдів - фонд Навального

У Фонді з боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального стверджують, що документально довели існування картелю, створеного "кухарем Путіна" - Євгеном Пригожиним. Через цей картель Пригожин, домовившись з чиновниками російського Міноборони, крав гроші оборонзамовлення, стверджують антикорупціонери у своєму розслідуванні.

Всього було освоєно більше 23 мільярдів рублів, не менше третини з яких, за оцінкою ФБК, було викрадено. Цю цифру у Фонді підтвердили документально, проте додають, що всього через "картель" пройшло більше 180 мільярдів рублів.

Так, активісти виявили "картельну змову пригожинских фірм": Норденерго, Теплопостач, ТКС та інших на торгах дочки Міноборони — АТ "ГУ ЖКГ". Російське видання "Фонтанка" знайшло зв'язок компаній з Євгеном Пригожиним. Всі вони були створені недавно і також отримали мільярди рублів безпосередньо на держконтрактах від Міноборони. Разом з низкою інших компаній вони брали участь у картельній змові для монополізації ринку обслуговування військових містечок Росії - всього 23 тендери Міноборони РФ на загальну суму 23 552 765 956 рублів.

"Ми впевнені, що Пригожин не зміг би отримати державні контракти на настільки значну суму без прямої підтримки і змови з керівництвом Міноборони", - йдеться в розслідуванні. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.