Комбат Ширяєв: "блокада Донбасу – театр одного актора Семенченка"

Блокада Донбасу – це не що інше, як політичний піар, який немає нічого спільного з патріотизмом. Про це заявив  командир роти особливого призначення "Схдний корпус" Олег Ширяєв на особистій сторінці у Facebook.

"Я аналізував отриману інформацію, матеріали з преси і, що найважливіше – хто і в якому ключі подає цю інформацію, хто і як оцінює наслідки, хто і як в цьому дійстві замішаний. Висновки невтішні для тих, хто вірить в патріотизм ... тому що патріотизмом якраз там і не пахне", – пише Ширяєв.

За його словами, ватажки такої акції не турбувалися про народ та його інтереси, "вони живуть сьогоднішнім днем, шукають свою хвилину слави".

Командир роти також наголошує: "Я не хочу брати участь в особистих піар-акціях і театрі одного актора Семена Семенченко. Його дії завжди славилися популізмом, але це вже виходить за всі рамки пристойності".

Ширяєв приходить до висновку, що "блокада, заявлена ним (Семенченком) для зупинки контрабанди та звільнення наших полонених, виявилася черговою мильною бульбашкою і майданчиком для політичного піару тих, кому немає діла до збитку, що наноситься бюджету країни і простим жителям. А саме нам з вами доведеться платити за ті наслідки, які принесе ця блокада: 30 мільярдів гривень дефіцит бюджету, віялові відключення, падіння гривні – зростання цін у країні".

На його думку, єдиний, хто отримує вигоду з блокади у тому вигляді, в якому вона зараз проводиться – це Росія. "Саме до покупки вугілля у неї схиляють нас ті, хто не дають вивезти з Донецької та Луганської областей вугілля видобуте, повторюю – видобуте, а не куплене на наших шахтах", – зауважив Ширяєв. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.