Активісти розіграли прихильників Трампа, роздавши їм російські прапори з його іменем

Активісти поширили сотні російських прапорів серед прихильників президента США Дональда Трампа під час коференції.

За їхніми словами, вони хотіли звернути увагу на те, що американці "не мають мати закордонної сили, яка б обирала їхнього президента", передає ТСН з посиланням на Independent.

За словами активістів Джейсона Чартера та Раяна Клейтона, вони мали близько тисячі заздалегідь замовлених російських прапорів, на яких було написане ім'я президента США Дональда Трампа. Таким чином вони їх роздавали прихильникам Трампа під час його промови Конференції консервативних політичних дій.

 

Своєю чергою, згодом організатори конференції конфіскували прапорці, але перед цим люди встигли зробити з ними фото, які стали вірусними в Мережі.

За словами Чартера, витівка пройшла більш успішно, ніж він сподівався, адже багато людей не зрозуміли, що вони тримають у руках російський прапор.

"Я запитав людей, чи хотіли б вони прапор Трампа і вони брали його. Багато прихильників Трампа гордо розмахували цими прапорцями", - заявив він.

Активісти кажуть, що вони хотіли, використовуючи жарт, показати серйозну суть щодо зв'язків між адміністрацією Трампа з президентом Путіним.

Нагадаємо, у Німеччині відбувся традиційний карнавал весни Розенмонтаг, під час якого вулицями провезли скандальні скульптури із відомими політиками.

Перед учасниками фестивалю постали канцлер Німеччини Ангела Меркель в образі мамонта, американський президент Дональд Трамп, який ґвалтує Статую Свободи, надутий європолітик Мартін Шульц, французька ультраправа політик Марін Ле Пен поруч із Адольфом Гітлером та багато інших. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

8 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.