Про сексизм, ЮВТ і ідіотів.

Колись я була на сеансі у модного косметолога. І поки я лежала під альгінатною маскою( очі заліплені, говорити не можеш), я від неї дізналася про те, які інтимні стрижки у дружин політиків, у кого і де пікантні тату, хто з відомих чоловіків робить ін‘єкції. Це було якесь психологічне насилля. Я ледь дочекалась сеансу і мовчки вийшла. Більше я ніколи у неї не була.
 
А згадала я це, коли побачила сюжет в ТСН, як хірурги-пластики по фото ЮВТ робили висновки скільки і яких операцій вона зробила.

 
Перше. Про естетів - лікарів. З точки зору PR вони підписали собі фаховий вирок, бо справжні лікарі не терендять про таке на всю країну. І навіть якщо у такого «таланта» зробиш укольчик ботоксу, то про це буде знати кожна курка від Карпат до донецьких териконів.
 
Друге. Про політиків і політекспретів. Так би ви обговорювали програми політичних партій, як обличчя ЮВТ. Особливо дивують чоловіки. Вибачте, гірше базарних баб. Що це за прояв сексизму? Комусь з вас варто було б волосся помити... Доречі, в своєму житті я зіткнулась з тим, що найбільше пліткарів серед чоловіків. Чи це просто хиба української політики? Часу у вас багато, поки ваші колежанки з округів не вилазять. Ви ж взяли їх під квоту 30% ( жінок у фракції) аби вони пахали і за вас? Це ж в нас така гендерна рівність? Вони працюють, а ви кожну зморшку і кожний зайвий кілограм обговорюєте?
 
Третє. Про ЮВТ. Вона в свої роки примудряється щосесії чекати її появи і робить з цього інформпривід. Це тільки її справа, як виглядати і що робити. Вона не потребує ваших порад і розмов. У кожної жінки є найвідвертіший мовчазний співрозмовник - дзеркало.
 
P.S. Пост аполітичний.

Тетяна Мокріді

Источник: 
PRпортал