Кава по-кандидатськи. Як політики "світилися" на АЗС напередодні виборів

Що ближче до виборів, то частіше у соціальних мережах з’являються фото кандидатів у президенти серед звичайних людей. Найпопулярнішим місцем для передвиборчого піару стали АЗС, де політики пили каву, пише ТСН

22 жовтня на одній із заправок "кавувала" лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Світлину, на якій політик у діловому одязі п’є напій посеред АЗС, опублікувала її прес-секретарка Марина Сорока. До фото вона додала короткий допис: "Просто кава. Просто заправка". 

Користувачі соцмереж у відповідь почали кепкувати з фото. Вони викладали свої світлини з паперовим стаканчиком на заправках та жартували, що Тимошенко не вміє правильно пити каву. 

Майже за тиждень, 30 жовтня, з кавою на заправці сфотографувався тепер вже кандидат у президенти від "Громадянської позиції" Анатолій Гриценкко. Фото він запостив на своїй сторінці зі словами: "Смачна кава на заправках, особливо після напруженого дня і дорогою додому". 

У Мережі почали писати, що Гриценко наслідує Тимошенко, а український політичний креатив - зубожів. 

У відповідь Гриценко написав, що своїм фото тролив і Тимошенко, і дружину президента Марину Порошенко, яку також фотографували на заправці із кавою, і премєр-міністра, Володимира Гройсмана, який кавував на АЗС під час розмови із журналісткою. 

Сьогодні, 11 січня, фото із президентом України Петром Порошенком на заправці опублікувала телеведуча та журналістка "Першого Західного" Софія Федина. За її словами, працівниці заправки не очікували такого гостя і каву зробили лише з третьої спроби. 

У коментарях до допису традиційно розгорнулася дискусія між прихильниками президента і тими, хто фото назвав передвиборчим піаром. 

Источник: 
PRпортал