Загородній Тарас

Політтехнолог, політичний експерт

Народився 7 лютого 1979 року у Миколаєві. 

У Національному університеті "Києво-Могилянська академія" здобув фінансову освіту, а в  Одеській Національній Юридичній Академії - правознавця.

Політичним та корпоративним PR та консалтингом займається з 2008 рооку.

Управляючий партнер Національної антикризової групи.  На сайті групи сказано, що Тарас Загородній "в политичному консалтингові понад 15 років". Спеціалізується на методиках впливу, скритої мотивації та маніпулятивних технологіях. Брав участь у виборчих компаніях як локального так і всеукраїнсбкого рівня. Щоправда, не сказано у яких саме. Зате зазначено , що "серед клієнтів - відомі політики, власники бізнесу, топ-менеджери компаній великого та середнього бізнесу".

Експерт є засновником "Консалтингового центру Тараса Загороднього"

У 2020 опинився в рейтингові ТОП-50 політичних експертів і аналітиків за версією порталу "Коментарі"

Автор книги «Искусство влияния: секреты выступлений политика-победителя», практичних посібників "Запуск и ведение победной мажоритарной кампании" та співавтор практичного посібника "Блиц-кампания за 28 дней". 

Як політичний експерт є постійним учасником програми "Чорне дзеркало" на Інтері. А на 112 канал ходить як політтехнолог.

Тарас Загородний активний користувавч Фейсбуку де у нього понад 10 тисяч підписчиків. Є блогером на Обозревателі. Інколи пише у свій блог на Ліга.net.