Зарівна Даша

Спеціаліст з комунікацій

Родом з Херсону. Народилася 4 липня 1989 року. У 2018 розлучилася. Виховує доньку.

У 2017 році закінчила начання у Стенфордському університеті, де вивчала Strategic Marketing Management

2014 - 2017 рр - шеф-редактор видання L'Officiel Online. У 2016 році, на обкладинці одного з номерів журналу надрукувала фото 70-річної жительки райцентру Київської області, Галини Герасимової, яка ніколи не була моделлю. "Це була спроба яка зламати той штамп, глянець, французький глянець, потужний глянець може фотографувати тільки молодих, красивих, огидно худих моделей" - розповіла редактор журналу Дар'я Зарівна.

2017 - 2018 рр - співзасновницею і CEO соціальної платформи Charitum - це сервіс з проведення онлайн-аукціонів, який допомагає збирати гроші різним благодійним фондам і ініціативам і водночас - соціальне онлайн-медіа, статті на якому розповідають про людей, яким потрібна допомога. 

Засновниця Youtube-журналу "Что вы творите" і ведуча програми "Белая рубашка" на радіо Аристократи.

2018 рік - засновує інтернет-журналу про технології і бізнес Vector та  запускає комунікаційне агенство Vector PR. Співзасновницею в Elevate Conference і директором в рекламній агенції ANGRY.

«Ми не просто описуємо існуюче положення справ, а задаємо вектор і приділяємо велику увагу тенденціям, трендам. Наша повістка - завтра, а не сьогодні. Ми - медіа про майбутнє технологій, — розповідала «Детектор медіа» про проект засновниця Даша Зарівна. — Я розглядаю медіа як частину екосистеми, в яку входять регулярні івенти із залученням зарубіжних експертів, і яка в кінцевому рахунку ставить Україну на карту технологічного світу».

З осені 2019 року працює піарщиком помічника Президенат Андрія Єрмака 

Лютий 2020 року - з призначенням Андрія Єрмака Главою Офісу Президента стає його прес-секретарем

"Но теперь я точно знаю, что в этом мире есть человек, на которого можно положиться в любой экстремальной ситуации и который действительно разрулит любой замес. И этот человек - я сама. Я больше не жду, что кто-то прийдет, обнимет и скажет, что все будет хорошо. Никто не прийдет и не спасет нас кроме нас сами", - написала Даша Зарівна на своїй фейсбук-сторінці у вересні 2021 року.

"Має свою сторінку у Фейсбук  та Твіттер