День, коли українські ЗМІ трахнули козу

19 грудня 2016 увійде в історію України не тільки першим днем націоналізованого "Приватбанку", а й незмивною ганьбою українських засобів масової дезінформації.

Є такий прекрасний анекдот. Турист приїздить в дикі шотландські місця, заходить до пабу, там сидить одинокий старигань. І цей дід починає виливати туристу свою душу, власне, історію свого життя. Розказує про те, скільки він всього зробив, та ніхто не називає його "МакГрегор, засновник пабу" чи "МакГрегор, будівничий церкви". Але варто було йому один лиш раз трахнути козу…

Так от. Сьогодні, шановні колеги, ви трахнули козу. Бо ця історія, в яку ви – спеціально чи випадково, я не знаю, врешті, це і не має ніякого значення, у МакГрегора теж, певно, були якісь мотиви зробити те, що він зробив – сьогодні вляпалися, вона на вас назавжди. Незмивним тавром. Як лілія на плечі у графині де ла Фер.

Коротко про суть історії, для тих, хто проґавив за біганиною між зеленими банкоматами. Є така сторінка в Фейсбуці – "Игорь Коломойский". Сторінка фейкова. Про це можна дізнатися прямо там, на сторінці, в дописі від 15 грудня. Ось він:

"Наступним заявляємо, що сторінка https://www.facebook.com/Kolomoysky не є інтелектуальною власністю громадянина України Коломойського Ігоря Валерійовича 1963р.н., не має відношення до його прес-служби, партії УКРОП, Приватбанку та інших структур, пов'язаних з Коломойським І.В. Матеріали, розміщені на сторінці не є цитатами слів громадянина Коломойського І.В., тому не мають юридичної сили та правових наслідків.

Більше того, Коломойський І.В. неодноразово заявляв у відео-інтерв'ю, що не зареєстрований в жодній соціальній мережі і здійснює публічну комунікацію через акредитовані ЗМІ або офіційну прес-службу.

З повагою, колектив авторів fb.com/kolomoysky."

Сьогодні вночі на цій сторінці з'явився отакий от запис:

"Что же, нас все-таки дожали. Не национализация, это классическое рейдерство. 
Клиентам просьба не паниковать, с деньгами все будет в порядке. Пострадали только собственники. И инвестиционный климат в стране. Впрочем, его больше нет.
Остальные подробности завтра."

Сторінка, нагадаю, фейкова. Але українські ЗМІ взяли цей пост – з фейкової, нагадую втретє, сторінки – і зробили з нього сенсаційну новину. (Скріни мої, а також дякую за викладені в Facebook Богдану Карпенку.)

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 1

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 2

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 3

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 4

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 5

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 6

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 7

 

 

День, коли українські ЗМІ трахнули козу - фото 8

 

"Українська правда". "Радіо Свобода". "Громадське". КП.уа. "Гордон". "Еспресо". 24tv. "Новое время". ZIK. Патріоти.орг.уа. І багато-багато інших.

І мене зараз, в цій конкретній ситуації, не цікавить мотивація цих видань. Чи то вони хотіли просто набити собі відвідуваність на сенсаційній новині. Чи то ними керували якісь інші, скажімо так, "зовнішні мотиви" (з-за порєбріка). Це все зараз абсолютно неважливо.

Бо є факт. Ви. Сьогодні. Трахнули. Козу. І це назавжди залишиться з вами. На-зав-жди. Навіть попри те, що майже всі ви повидаляли ту новину.

А читачам я порекомендую записати цей списочок – повністю його можете подивитися в Гуглі, написавши "коломойський рейдерство" – і кожного разу, коли побачите новину з посиланням на ресурс із цього списку, обов'язково (!) згадуйте, що 19 грудня 2016 року цей сайт трахнув козу. Отака його ціна.

 

Володимир Миленко

Источник: 
PRпортал