У Росії "розчленували" Колобка

В Росії журналісти показали, як могло бути влаштоване тіло казкового персонажа Колобка.

Вони показали дві моделі казкового героя, який пішов від дідуся і бабусі,пише ТСН

У першій моделі передбачається, що всередині героя знаходиться порожній простір, в центрі якого підвішений важкий об'єкт. Рухаючи цим об'єктом, в який входять легені та інші внутрішні органи, Колобок змінює центр ваги і таким чином котиться і стрибає. Порожнина між внутрішніми органами і зовнішньою оболонкою використовується як резонатор при розмові. Мозок, на думку журналістів, у Колобка "невеликий, але достатній для формулювання думок і простих висловлювань".

Друга модель більш екзотична: вона передбачає, що всередині Колобка уздовж поверхні розташована велика кількість ізольованих сегментів. Швидко накачуючи і відкачуючи повітря з них, персонаж рухається. Кожна порожнина з'єднана зі своїм сфінктером — стравлення газу через них дозволяє уточнювати напрямок руху. У другій моделі у Колобка мозок більш розвинений, щоб управляти всією цією складною системою.

В обох моделях не передбачено місця для шлунка: передбачається, що Колобок або всмоктує поживні речовини через поверхню, або живиться променистої енергією безпосередньо.

Источник: 
PRпортал