Сторінку АП у Facebook злили зі сторінкою "За Зеленського"

Адміністратор сторінки Адміністрації президента України у Facebook об’єднав її зі сторінкою "За Зеленського"

На це звернув увагу користувач Максим Саваневський – керівний партнер PlusOne DA й засновник Watcher.com.ua, передає Depo.ua.

"Є ФБ-сторінка Адміністрації президента. АП – це не приватна структура, а орган, який забезпечує здійснення конституційних повноважень президента України. Цю сторінку передали від АП попереднього президента людям новообраного президента. І я сподіваюсь АП нинішнього президента передасть її новому президенту теж", – зазначив він.

"Але я не розумію, якого біса нова АП приєднала 180 тисяч людей, які фоловили сторінку "За Зеленського" до сторінки АП. Це як?", – обурився  Саваневський.

"Уявіть, якщо б Парубій додав своїх фоловерів без їх згоди до офіційної сторінки Верховної Ради. Діджитал, такий діджитал", – додав він.

Справді, в історії змін сторінки Адміністрації президента у Facebook вказано, що 5 червня її об’єднали зі сторінкою "За Зеленського".

На Fb-сторінках "За Зеленського" від 28 грудня 2018 року та від 27 січня 2019 року вказано, що вони не об'єднувалися з іншими.  

Коментар від команди президента поки отримати не вдалося.

Речниця Володимира Зеленського Юлія Мендель сказала, що вона не модерує ці сторінки, але зазначила, що сам глава держави має до неї стосунок.

 
Источник: 
PRпортал