«Порохоскот знищу»: радник Єрмака Арестович у соцмережах погрожує українцям

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі та радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в соцмережах погрожує громадянам, що його критикують, називаючи їх "порохоскотом". Про це повідомляють #Букви.

Арестович вкотре встряв у дискусію в соцмережі Facebook. Зокрема, він почав відповідати користувачам, що критикують його під його ж дописами.

Отже, під дописом, присвяченим черговому набору на авторський курс Арестовича “Искусство мыслить и говорить” користувач, на ім’я Сергій Савчук звисловив сумніви щодо якості тренінгу.

“Люся, Ви — типовий продукт даного курсу. Ваш лозунг — “Піз..ть — нє мєшкі ворочать!”, — написав користувач.

Вже за дві хвилини відреагував сам Арестович. Він написав: “Порохоскоту ми дамо можливість висловити свою думку окремо. У тюремній стенгазеті”.

Ще за 9 хвилин Арестович додав: “Друже, я порохоскот знищу, як клас. Навіщо українській землі носити це упороте стадо?”.

Український блогер, актор та військовий експерт Олексій Арестович був призначений радником української делегації в ТКГ щодо Донбасу з інформаційної політики у жовтні. 1 грудня стало відомо, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак призначив його своїм позаштатним радником.

Перебуваючи на посадах Арестович неодноразово осоромився. Зокрема, Арестович оприлюднив версію окупантів про загибель українського військовослужбовця на Донбасі.

Також Арестович назвав “дятлами” і “щурами” тих, хто критикував висловлювання президента Володимира Зеленського про НАТО. Йому нагадали його власні слова, де він називає президента ватником.

Крім цього, Арестович заявив, що військові на фронті люблять плакати і жалітися.

Також Арестович в прямому етері зробив недоречну заяву про “жіночу общагу ПТУ”, коментуючи дії політичних опонентів президента.

Источник: 
PRпортал