На офіційному прийомі посольства ОАЕ «поховали» Зеленського

Офіційний прийом посольства Об'єднаних Арабських Еміратів в Києві з нагоди 48 річниці заснування країни пройшов не без конфузу - портрет Президента України Володимира Зеленського оформили як для похорону. Як повідомляє PRпортал, відповідні фото опублікував в Facebook журналіст та політтехнолог Володимир Горковенко.

У понеділок, 2 грудня, в Fairmont Grand Hotel у Києві відбувся офіційний прийом посольства Об’єднаних Арабських Еміратів. Для заходу в приміщенні готелю був підготовлений спеціальний декор — в кутку був виставлений портрет Президента України Володимира Зеленського. Але фотографію помістили в чорну рамку, а біля портрета Глави держави розташували кошик з квітами — все як для похорону.

Колишній заступник голови СБУ Юрій Тандіт звернув увагу, що фото могло б бути фотошопом. Тоді Володимир Горковенко у своєму телеграм-каналі виклав фото з іншого ракурсу.

"Юрій Тандін вважає, що попереднє фото - фотошоп. Спеціально для нього публікую з іншого ракурсу. Зрештою, автентичність чи-то стенду чи- то композиції можуть підтвердити Давид Арахамія, Руслан Стефанчук та купа депутатів з фракції СН. На заході помічено й багато інших нардепів, зокрема, Юлію Тимошенко, Наталю Королевську. Усі бажаючі можуть перевірити", - написав Володимир Горковенко.

Українським користувачам соціальних мереж фото інциденту припали до душі: кадри збирають безліч лайків і репостів, а в коментарях користувачі влаштовують змагання з дотепності жартів та навичкок роботи в фоторедакторах.

Відзначимо, що мусульманам забороняється встановлювати на могили пам’ятники, залишати фотографії та квіти, а прикрашати фотографії лідерів букетами – навпаки. Це вважається нормальною практикою.

У християнській традиції чорний - це колір трауру і трагедії. В ісламі чорний колір, навпаки, володіє особливим статусом - це колір Священного каменю Кааби. У арабів цей колір означає силу, велич і могутність.

Источник: 
PRпортал