Луценко обізвав Лещенка "скунсом"

Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що нардепу Сергію Лещенку можуть оголосити про підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про так звану чорну касу Януковича

Про це він сказав на брифінгу, інформує Depo.ua.

"Лещенко буде викликаний до слідчих і, ймовірно, йому буде вручено підозру за розголошення даних слідства", – сказав Луценко.

"Кожен повинен відповідати за своє. Журналісти не несуть відповідальності за розголошення матеріалів. Але Лещенко як народний депутат точно її понесе. Або він говорить, хто йому злив цю інформацію, чи буде відповідати самостійно", – заявив Луценко і додав, що зробить все, щоб нардеп поніс покарання за "ускладнення відносин" президентів України і США.

Також Луценко порівняв Лещенка зі скунсом.

"У світі є така тваринка, вона називається скунс. Вона відома не розумовими, бійцівськими здатностями, а лише тим, що може зіпсувати повітря настільки, що навколо неї не залишається можливості бути нікому з нормальних людей. Сергій Лещенко є прикладом такого політичного скунсу. Коли він розповідає байки біля суду, де він проходить екзамен на відповідальність про те, що у всьому винен Луценко, він займається тим, чим займається скунс. Це відомо всім, хто хоч трошки слідкує за його діяльністю у справі втручання в американські вибори з території України", – сказав керівник ГПУ.

Луценко показав публікацію Лещенка, де той пише, що "забивает гвоздь в крышку гроба Трампа".

"Це було прямим втручанням в американські вибори. Сьогодні, коли в США ЗМІ і багато політиків обговорюють втручання у вибори президента США, Лещенкові хочеться забути оце своє "скунство". І він воліє розмовляти, мовляв Луценко підкидає дрова до такого скандалу. Не я штовхав Лещенка воювати із кандидатом у президенти від однієї із американських політичних партій – Трампом", – сказав генпрокурор.

"Лещенко і ті, хто його підтримував, часто на не безоплатній основі з боку американського посольства в Україні роздмухували цей скандал, намагаючись допомогти одному з кандидатів на посаду президента США", – заявив генпрокурор.

Источник: 
PRпортал