Ліжко Гордонів та “ноги в шоколаді”: друзі Зеленського роблять пародії з опозиційних до президента журналістів

Відомо, що український журналіст Дмитро Гордон звинуватив президента України Володимира Зеленського у непорядності. Про це він заявив в ефірі передачі “Свобода слова Савіка Шустера”. Зокрема, Гордон назвав прес-марафон, присвячений «екватору» президентського терміну Зеленського, театром одного актора.

Натомість, колишні соратники Зеленського по “95 кварталу” підготували номер у своєму шоу, присвячений  журналістові та його дружині. Зреагувала на відео дружина Дмитра Гордона, журналістка Олеся Бацман. 

Як написала у соцмережі Бацман, відтепер головною кімнатою країни офіційно є не кабінет Президента України, і навіть не кабінет глави Офісу Президента, а її  із Дмитром Гордоном спальня.

“Не знаю, як ви, а я цей рік завершила успішно. Відтепер головною кімнатою країни офіційно є не кабінет Президента України, і навіть не кабінет глави Офісу президента, а наша із Дмитром Гордоном спальня”, – пожартувала журналістка.

Вона додала, що раніше в новорічну ніч “Квартал-95” показував головні номери про глав держави, а тепер присвятив 7 хвилин етеру Дмитру Гордону.

“Ну, зрозуміло ж, де всі доленосні рішення для України приймаються. “95 квартал”, улюблені наші друзі, щиро дякую від нас з Дімою! А доктор Комаровський взагалі вас тепер безкоштовно лікуватиме”, – наголосила журналістка.

Скрін з відео “Кварталу-95”, джерело: @alesiabatsman

У номері Євген Кошовий, який грав роль Дмитра Гордона, ніяк не може заснути: то йому не вистачає колискової, яка звучить як дзвін касового апарату, то йому сняться сни про його квартиру, то актори всіляко натякають на причетність журналіста до певного олігарха та те, що він, мовляв, продався комусь. Більша частина сценки проходить у ліжку журналістів.

Скрін з відео “Кварталу-95”, джерело: @alesiabatsman

За усім цим у першому ряду спостерігали президент України Володимир Зеленський та очільник Офісу президента Андрій Єрмак. Частина етеру була присвячена тому, як він реагує на сценку та буцімто діалогу Дмитра Гордона з президентом (останній, однак, мовчав).

Скрін з відео “Кварталу-95”, джерело: @alesiabatsman

 

Источник: 
PRпортал