Fashion-директорка Vogue UA назвала бойові дії на Донбасі «громадянською війною»

Fashion-директорка журналу «Vogue Україна» Юлія Пеліпас назвала бойові дії на Донбасі «громадянською війною». Про це вона написала у себе в Instagram, передає видання «Букви».

У коментарі «Детектору медіа» «Медіа Група Україна» сказала, що слова Юлії Пеліпас – це не позиція групи. Пресслужба пообіцяла найближчим часом прокоментувати цю ситуацію.

 

Після сканандалу Юлія Пеліпас видалила свій допис

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року заступниця головного редактора Cosmopolitan Ukraine Євгенія Пліхіна на своїй сторінці у Facebook поділилася саркастичними думками щодо «помпезного похорону» з «волаючим драматизмом», який вона не могла обійти, прямуючи на роботу. Виявилося, що в дописі журналістки йшлося про прощання з полковником Центру Спеціальних Операцій «Альфа» Денисом Волочаєвим, який загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі. Посмертно йому було присвоєно звання Героя України. Невдовзі журналістка свій допис видалила та додала новий – у якому вибачилася за попередні слова та висловила співчуття. 

Cosmopolitan Ukraine також вибачився за допис заступниці головного редактора видання Євгенії Пліхіної в Facebook та повідомив, що він не має відношення до позиції бренду і ттго ж дня її звільнили з посади заступниці головного редактора журналу.

Источник: 
PRпортал