Брюса Вілліса вигнали з магазину за відмову вдягнути маску

Брюс Вілліс відмовився вдягнути маску в магазині Лос-Анджелеса, тому співробітникам довелося попросити його піти. Очевидець розповів виданню Page Six, що на шиї у 65-річного актора була бандана, але він не захотів нею скористатися.

Зірку "Міцного горішка" сфотографували, коли він йшов з магазину з порожніми руками. Представник Вілліса не відповів на запит про коментар, але такий вчинок засмутив його фанатів, адже Лос-Анджелес залишається епіцентром "коронакризи" в Каліфорнії, а число смертей від Covid-19 в місті перевищило 10 тисяч.

"І це в Лос-Анджелесі, де немає місць в лікарнях або навіть у морзі. Відсутність маски під час пандемії робить вас злодієм, а не героєм", - пишуть в Twitter. - "У нього молода сім'я, заради якої потрібно жити. Я очікував від нього більшого здорового глузду". "Чому люди завжди думають, що актори схожі на своїх персонажів. Мене зовсім не дивує, що йому не вистачає здорового глузду і порядності". "Антимасочники думають, що їх не стосуються ті ж закони, що і нас. Дотримуючись правил, вони відчувають себе жертвами".

Источник: 
PRпортал