Аваков тихо видалив зі свого Facebook хамський пост про Трампа

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вилучив зі своєї сторінки у Facebook пост від 31 липня 2016 року, в якому називав кандидата в президенти США Дональда Трампа "небезпечним і безсоромним маргіналом". Відповідний пост зараз відсутній на сторінці українського міністра, як і всі попередні пости між 27 червня і 17 серпня, пишуть  "Українські Новини"

Раніше на сторінці Арсена Авакова був опублікований пост, в якому український міністр називав американського кандидата в президенти "небезпечним маргіналом". "І він небезпечний як для України, так і для США такою ж мірою. Не може маргінал, потакающий диктатури Путіна бути гарантом демократичних свобод в США і світі.. Не дарма Манафорт раніше очолював штаб Януковича, а зараз Трампа. Янукович через Крим втік у Росію. Куди Манафорт призведе Трампа?", - написав Аваков, доповнивши свій пост "графічним" поцілунком між Трампом і Путіним.

Примітно, що цей самим пост, але в скороченому вигляді, до цих пір залишається на сторінці Авакова в Twitter.

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп виграв 58 вибори Президента Сполучених Штатів Америки. Згідно з даними телеканалів CNN та NBC, онлайн-версій газет The Wall Street Journal та The New York Times, інформаційного агентства Bloomberg, за підрахунком 86% Трамп отримав необхідні 276 голосів вибірників.

Як писав PRпортал, Ляшко назвав перемогу Трампа «катастрофою», але швидко передумав

Источник: 
PRпортал