Російський Альфа-Банк везе до Львова джаз

Альфа-Банку Україна вже всьоме везе до Лвова Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Слоган цьогорічного фестивалю "Jazz. Музика вільних".
 
Фейстиваль, котрий пройде у кінці червня у Львові, супроводжує активна рекламна кампанія. Якщо у минулому році організатор  Альфа-Банк не виділявся, зокрема, у зовнішній рекламі, то цьогоріч це особливо підкреслюється.
 
Наприклад,  цитата пошановувача джазу, 44 президента США Барка Обами "Джаз - це музика, що каже правду»  у минулому році просто була написана на білому фоні.

У цього роко на борді особливо підкреслено букву А у слові "джАз" і відкрито вказано, що організатор фестивалю є Альфа-Банк.

На іншому борді процитовано лауреата Пулітцерівської преміі "Джаз - справжній барометр свободи".

Схоже, що організатор Alfa Jazz Fes  російський мільярдер, кодрий родом зі Львова, Михайло Фрідман вирішив подратувати критиків Андрія Садового, котрі дорікали йому, що він підтримує блокаду, але дозволяє росіянину оргазізовувати у Львові фестиваль. На одному із рекламних щитів, очевидно, спеціально для критиків наведені слова  видатного джазового піаніста Хербі Хенкока: "Дух Джазу - об'єднувати, а не розділяти"

У минулому році організатори винесли на борд іншу цитату Хенкока:  "Дух джазу - це дух відкритості". 

Alfa Jazz Fest — міжнародний джазовий фестиваль, який з 2011 р. щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові. Вперше фестиваль було організовано Альфа-Банком Україна в 2011 р. з ініціативи Михайла Фрідмана, бізнесмена та благодійника, уродженця Львова, співвласника міжнародного консорціуму Альфа-Груп, частиною якого є Альфа-Банк Україна. За 6 років проведення фестивалю на його сценах виступили більше 300 джазових виконавців з усього світу, понад 100 тис. гостей з України та іноземців відвідали Львів

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment