З’явився глобус, на якому можна слухати радіо різних країн

Дві дизайн-студії з Нідерландів створили інтерактивну мапу інтернет-радіостанцій, за допомогою якої будь-який користувач може слухати радіо різних країн.
 

Голландські дизайн-студії Puckey та Moniker запустили інтерактивний глобус з радіостанціями по всьому світу, пише Platforma.

Користувач може подорожувати планетою, обираюючи радіостанції в усьому світі. Якщо клікнути або навести курсор на потрібну точку на карті, то звідти починає звучати радіо. Окрім того, для великих міст доступно багато радіостанцій, між якими можна перемикатися.  

Зараз більшість інтернет-радіостанцій на карті розташовані у Європі та Північній Америці, однак розробники обіцяють продовжувати розширятися за рахунок Африки та Азії. Втім, вже зараз доступні, наприклад, кілька трансляцій з Афганістану, Намібії, Пакистану, Непалу або Індонезії.

Крім того, у сервісу є ще дві функції. History дозволяє послухати знакові моменти в історії країн і радіостанцій по всьому світу. А Jingles - почути перебивки і джингли з минулого.

«З самісінького початку радіосигнали перетинали всі межі, - міркують автори проекту. - І ті, хто створювали радіо, і його слухачі представляли єднання різних культур і возз'єднання людей з будинком навіть в тисячах кілометрів від нього - або створення локальних спільнот, щоб створювати і розвивати нові будинки».

Нагадуємо, нещодавно ми розповідали про сервіс, який дозволяє слухати пісні, що лідирують у хіт-парадах різних країн.

Источник: 
PRпортал