"Їж яблука": поляки відповіли на заборону Росією польських фруктів

Заборона Росії на експорт з 1 серпня польських яблук викликала бурхливу реакцію в польському інтернеті, повідомляє "Укрінформ".

Заступник редактора видання Puls Biznesu Гжегож Навацький започаткував у Твіттері акцію "Їж яблука і пий сидр" (#JedzJablka i pij cydr), яка відразу набула широкого резонансу в Польщі.

"Дай відповідь Путіну - їж яблука і пий сидр. Приєднайся до акції і кинь фото з яблуком", - написав Навацький, розпочинаючи акцію.

На шпальтах видання журналіст написав, що за забороною польських яблук в Росії криється помста за активність Польщі у підтримці України. "Чому на овочі і фрукти? А тому, що ми це відчуємо - Польща є найбільшим виробником яблук в Європі, більшість з яких йде на експорт, більше половини - в Росію", - написав Навацький. Він запропонував кожному поляку їсти більше яблук і пити сидр, аби допомогти виробникам і ліквідувати їх надлишок на місцевому ринку.

До акції вже долучилися редакції багатьох польських провідних ЗМІ та відомі політики, які розмістили у Твіттері свої фото з яблуками.

Источник: 
PRпортал