Яким був 2021-ий: ЦВК створила жартівливий онлайн-бюлетень, який можна додати собі в сторіз

Центральна виборча комісія у співпраці зі студією FFFACE.ME створили віртуальний бюлетень для українців, де ті можуть проголосувати, яким був на їхню думку 2021 рік. Бюлетень працює як інстаграм-фільтр, в якому можна обрати варіант відповіді та поділитися нею в сторіз, повідомляють у ЦВК.

«Передноворічний період — це коли всі вже втомились приймати важливі рішення, хочуть просто видихнути і…підбити підсумки. Тому виборці роблять свій вибір року, а ми, ЦВК, те, що вміємо найкраще — все це підрахуємо і встановимо результати», — каже комунікаційниця ЦВК Іванна Стець.

Побачити, як виглядає фільтр, можна за посиланням. Щоби скористатися ним потрібно:

1. Відкрити  фільтр «Голосування за 2021»:

https://bit.ly/3pn6kEQ (facebook)

https://bit.ly/3FqLppN (instagram)

2. Позначайте офіційні сторінки ЦВК (facebook https://bit.ly/3emhUK1 ) (instagram https://bit.ly/3mvrOxs )

3. Опублікувати свої підсумки-2021.

У ЦВК наголошують, що створили фільтр для того, щоби розвивати культуру вибору. «Ідеться не лише про необхідність ходити на дільниці. Для цього ми постійно у пошуках різних інструментів, щоб говорити про важливі речі з різною аудиторією. Напередодні Нового року ми пропонуємо українцям зробити хай жартівливий, але вибір  яким був їх рік. Сподіваємось, 2021-й для них відбувся», — кажуть у виборчій комісії.

Також у рамках проєкту ЦВК оголошує конкурс. Щоби взяти участь, потрібно опублікувати сторіз з фільтром та позначити аккаунт ЦВК (@cvk.gov.ua ).

Переможці конкурсу отримають мерч від Центральної виборчої комісії.

Источник: 
PRпортал