У столичному метро прибрали комуністичну символіку

Столичний метрополітен проводить роботи відповідно до рішення Київради «Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва»,повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції «Шулявська» демонтовано напис «Комунізм» та зірки між словами «Мир, праця, свобода, рівність, братство».

Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції «Берестейська». Вони були розміщені на дверцятах кабельного відсіку.

Також закрито мозаїчне панно «Червоноармієць» та два карбування «Зірка червоної армії» і «Зірка Радянської армії» на станції «Палац Україна».

«Щодо цієї станції, то подібний досвід у нас уже був на «Театральній», де зараз розміщено проект «3D сцена». Ми відкриті до всіх пропозицій зображення на станції «Палац Україна», – сказала речник київської підземки Наталка Макогон.

Пропозиції можна надсилати на електронну адресу прес-служби підприємства ([email protected]). Конкурс відбуватиметься відкрито в онлайн режимі.

Источник: 
PRпортал