У Раді нардепи побилися через Сенцова

Сутичка сталася через депутата Євгена Мураєва, який назвав Олега Сенцова "терористом для частини населення".

У сесійній залі Верховної Ради в п'ятницю, 8 червня, відбулася сутичка між депутатами Юрієм Березою (Народний фронт) і Олександром Долженковим (Опозиційний блок). Про це повідомляє УНІАН.

Сутичка сталася через депутата Євгена Мураєва, який в ефірі телеканалу назвав ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова "терористом для частини населення".

Виступаючи на засіданні парламенту, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко зажадала, щоб Мураєв перепросив Сенцова і його родичів за те, що він назвав його терористом. При цьому вона зазначила, що "Опозиційний блок" привів цього депутата до парламенту.

Депутат Долженков почав з місця кричати, що Мураєв не є членом фракції Опозиційний блок і він не обирався за списком партії. На ці вигуки Долженкова депутат Береза ​​піднявся зі свого робочого місця і зі словами: "Що ти гавкаєш?", підбіг і вдарив кілька разів Долженкова.

Водночас керівник комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський (Народний фронт) просить главу СБУ Василя Грицака і генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальну справу проти Мураєва за його висловлювання щодо Сенцова, пише Інтерфакс.

Депутат також звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка з вимогою порушити проти Мураєва кримінальну справу

Пашинський наголосив, що це "питання наших інтересів".

 
 
Источник: 
PRпортал