Трамп зібрався на вибори-2024 - CNN

Президент США Дональд Трамп збирається висувати свою кандидатуру на пост глави Білого дому на наступних виборах у 2024 році. Минулі чотири роки на службі лідером США він назвав "дивовижними", пише CNN із посиланням на джерела в Білому домі.

 
Трамп вирішив балотуватися, якщо доведеться визнати свою поразку на виборах цього року. Таку заяву чинний президент зробив у вівторок, 1 грудня, під час прийому в Білому домі з нагоди прийдешнього Різдва.
 
"Минулі чотири роки були дивовижними... Ми намагаємося залишитися ще на чотири роки. Якщо не вийде, то побачимося через чотири роки", - наводить слова Трампа видання.
 
На прийомі, пише CNN, Трамп знову заявив, що вибори-2020 він виграв. Він додав, що впевнений у тому, що громадяни стежать за розглядами в судах, які покликані оскаржити підсумки голосування в низці штатів.
 
Також, за даними CNN, під час заходу сам Дональд Трамп і багато присутніх були без захисних масок.
 
Нагадаємо, що вибори в США пройшли 3 листопада. Згідно з оцінками провідних американських ЗМІ, демократ Джо Байден заручився підтримкою більше 270 членів колегії вибірників. Проте чинний президент Трамп своєї поразки не визнає. Його адвокати звертаються до судів з вимогою перерахувати голоси в деяких штатах.
Источник: 
PRпортал