Студенти передали послу Нідерландів звернення щодо Асоціації

Представники столичних вузів пікетували посольство королівства Нідерланди у Києві. Їх мета - схилити вище керівництво європейської держави до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Вони написали колективне звернення до прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте з проханням про це.

 

До пікетувальників вийшов поспілкуватися посол королівства Кейс Кломпенхоувер. Сказав що підтримує українську молодь і намагатиметься сприяти їх вимогам

Нідерланди це - єдина з країн ЄС, яка не підписала угоду з Україною через негативний результат референдуму навесні щодо цього питання.

"Ми віримо що підписання угоди про асоціацію - це перший крок до євроінтеграції. Якщо ми згубимо таку можливість. то наша європейська перспектива відкладеться на невизначений термін. Угода про асоціацію - це важливий крок до реформування України", - каже активіст Рустам Cавранський.

 

Також в рамках флешмобу біля стін посольства студенти на аркушах паперу залишали свої послання до Марка Рютте, які потім були складені у листи-трикутники і будуть передані в п'ятницюдо посольства разом з підписами студентів та молоді з різних регіонів України.

Вийшли збирати підписи на підтримку європейського вектору політики і студенти із Дніпра.

Источник: 
PRпортал