"Рух за реформи" тролить "залізного" Кличка газетою

"Рух за реформи" ніяк не заспокоїться з своєю антикампанією проти мера Києва Віталій Кличка та його оточення.

Не встигли кияни прочитати журнал про буцім-то заборонені владою столиці білборди, як рухівці випустили новий, так званий аналітично – інформаційний бюлетень "Київський носоріг".

 

 

Зауважимо,що емблемою руху виступає носоріг, тому можна зробити висновок про не надто креативний підхід до назви газети.

В ній активісти детально розписали все ті ж заїжджені проблеми столиці та, звичайно, у всіх гріхах звинуватили мера та його команду.

Зокрема, у статті  "Кличко та його команда" автор звинувачує Кличка в тому, що той перетягнув практично на всі керівні посади в столиці екс-"регіоналів", наближених до олігархічних кланів. Щоправда, в статті нічим не підтверджені факти, - ба більше!, - лунають ще й звинувачення в бік киян, які самі собі обрали в політики спортсмена,натякаючи на не професійність Кличка.

 

 

Стаття плавно перепливає в наступну, логічну за змістом  "Кличко – політичний проект олігархату?". В ній автори пригадали скандал, який спричинив Дмитро Фірташ під час суду у Відні,заявивши, що підтримував Кличка з 2012 року  для президентських виборів – 2015 і розглядав його як альтернативу Віктору Януковичу. Підливають масло у вогонь цитати народних депутатів Сергія Лещенка та Бориса Філатова.

Наступна ,"Скелети в шафі" ,присвячена статкам соратників столичного мера, де розказується,  яким майном володіють та на чому їздять колеги мера.

 

 

Серйозні звинувачення "Рух за реформи" описав у статті "Суд,суддя та брудні руки", в якій навіть склали рейтинг потенційної корумпованості райсудів в м.Києві.

 

 

Далі автори пишуть про незаконні будови ,наркоманію,екологічну небезпеку районів столиці.

 

 

Завершили випуск всім відомою історією про білборди "Руху за реформи", які нібито з ініціативи КМДА, не дозволяють розміщувати.

 

Примітно, що це перший випуск, в якому вказані детальні вихідні дані аж до номера телефону замовника. Редактором вказано Максима Книша,і знов – це нікому невідома особа.

Як писав PRпортал,це вже не перша "чорнуха" руху проти Віталія Кличка,втім як і в попередніх, в ній окрім "водички" нічого немає ,ані пропозицій,ані тих же реформ по виходу столиці з такої "плачевної" ситуації. Навіть якось скучно стає читати одне і те ж.

Источник: 
PRпортал

Comments (6)

 • Правда

  4 года 8 месяцев назад
  Автору скучно читать одно и тоже,а людям не скучно выживать в таких ПЛАЧЕВНЫХ условиях!!!(и не нужно брать в кавычки).И правильно действуют!!!Сначала нужно дать о себе знать,привлечь к себе внимание,что бы вместе идти вперед к реформам!!!!И это же общественная организация,что странного,что редактор никому не известен?????И я согласен,что Кличко № 1 на ринге,а в управлении городом его приемы не действуют.Надеюсь в следующем номере будет больше фактов,чтобы еще сомневающиеся полностью прозрели!!!
 • GV

  4 года 8 месяцев назад
  Ну-ну, редактор! Гони дальше)))
 • Анонимус

  4 года 7 месяцев назад
  Если Кличковские титуханы бесятся, значит таки достали их носорогом)))
 • Вадим Ткаченко

  4 года 7 месяцев назад
  просто це ясно як день - нічого не робить от і корчить його від того, що хтось такого крутого спортсмена образив. спочатку хай робить діло а потім вже заказуху про якісь газети кидає
 • воланд прав

  4 года 7 месяцев назад
  Нормальная критика,а главное по факту .Киевляне очень хотели Кличка-это правда по этому нужно признаться себе,что мы ошиблись.Очень надеялись увидить хороший результат,думали "привезет" сюда Германию,но все осталось как раньше даже хуже.Может ему министром спорта стать и показать как нужно действовать. В данный момент нужно работать,а не болтать и пиариться на канале Киев.
 • Ира

  4 года 7 месяцев назад
  Дожилися до того, що людей за людей не тримають! Назва тижневика "Київський Носоріг" - може бути будь-якою. Мова йде про те, що на сторінках коротко в цілком доступній формі окреслені більш загальні проблеми більшості киян. Тут немає нічого дивного! Це пряма негативна реакція Кличка на "результати" його роботи. Не слід змішувати праведне з грішним. Це огидно! Немає сенсу спекулювати на проблемах киян. Їх слід оперативно вирішувати. Подібного роду газети - це норма для просунутого Заходу. А для Кличка - це брудні технології.

Leave a comment