Проти депутата Червакової запустили фейк

"Про мене було розповсюджено фейк, замовниками якого є один з розкрадачів лісу в Приірпінні Вололимир Карплюк", - про це написала у себе на фейсбук народний депутат Ольга Червакова.

Ось як історію описала екс-журналіст: 

Дерибанники землі, як таргани, над якими увімкнулося світло, намагаються врятуватися від надмірної уваги до їхніх кримінальних оборудок. Цими днями стало відомо про порушення кримінальної справи щодо розкрадання лісу в місті Ірпінь. Поки справа фактова, але зловживаннями займались не прибульці з космоса, а цілком реальні люди. Отже, з тих, хто більш за всіх злякався - мер цього міста Володимир Карплюк.

Спочатку він шукав "політичного даху" серед депутатів, тепер вдався до інтернет-тролінгу. За наявної в мене інформації, днями одна компанія отримала завдання "пасти інтернет- ботів в на фейсбук-сторінці однієї депутатши". Ботів я вже бачила. Далі готується серія зливів з перепостами. Замовник - мер Ірпеня Володимир Карплюк. Наголошу - якби боятися йому було нічого, такої паніки б не було.

Відтак - звертаюсь до нього з двома порадами:

1. Можете не витрачати гроші, я не боюся ваших говнометів.
2. 10 гектарів - мало. Навіть не сподівайтесь, що відбудетесь 10-ма гектарами! Поки я не видеру з ваших лап 4 тисячі гектарів Біличанського лісу, я не заспокоюся.

Наостанок скажу те саме, що казав Луценко в телефонній розмові з Карплюком: "мені землі потрібно рівно два кубічних метри, на відміну від вас, клептоманів". Це сталося, коли Карплюк розповсюджував брехню про Луценка, що він, начебто, так само, як тепер я, хоче віджати якусь землю в Ірпені. Фантазії на інше забракло.

Вони думали, що все в житті вимірюється грошима - і розчарувались, дізнавшись, що у владі є люди, які вміють демонструвати нульову толерантність до корупції. На відміну від них, в мене є совість і репутація, і це - мій найдорожчий актив, який я не розміняю ні на 10, ні на 20 гектарів землі. Я все життя працювала на репутацію і не зганьбилася ніде. Я не взяла в житті жодного хабара, бо стільки грошей ще не надрукували. Отже, у них нема шансів. За свої зловживання доведеться відповідати.

Р.S. Вова-67, припини пропонувати мені "готовність до діалогу" через різних віп-переговірників. Відповідь завжди буде одна - ПНХ. Ще раз повторюю: нульова толерантність до корупції.

Р.Р.S - і з "лобіюванням приєднання Коцюбинського до Києва" - теж штанга, бо жодного разу я таку ідею навіть не висловлювала, достатньо передивитися мої пости. Мені байдуже, де Коцюбинське, аби тільки там не крали. Я говорила лише про природоохоронні заходи щодо визначення меж лісу - це зупинить дерибан"

Источник: 
PRпортал