Президентський радник хоче "відривати я*ця" політикам-блокадникам

Позаштатний радник Президента України, його спіч-райтер Олег Медведєв, досить різно висловився щодо політиків, котрі блокують постачання вугілля з некотрольованих територій. 

"За заклик "штабу блокування" їхати до них зі зброєю треба не залякувати, а відривати яйця тим політикам, які стоять за цією "блокадою" і закликають до збройного протистояння всередині країни", - написав Олег Медведєв у відповідь на коментар Максима Кухара про "курс на залякування та шантаж власного народу — це найкоротший шлях у провалля".

Олег Медведєв поділився на своїй сторінці матеріалом "Воєнний стан у деталях"  і написав: "Воєнний стан для чайників. Почитайте та подумайте, чи це саме те, чого ви так хочете". 

На це Максим Кухар написав: "Курс на запугивание и шантаж собственного народа — это кратчайший путь в пропасть. То света не будет, то курс рухнет — жалуясь на жизнь и выдумывая оправдания еще до неприятностей власть делает из себя посмешище. Вы просто вспомните, как жалко выглядел Янукович, когда рассказывал, что 20 - 50 буянящих на Грушевского правосеков "дестабилизируют всю страну, из-за них курс рухнет, из-за них все инвесторы сбегут со страны, из-за них упадет ВВП, из-за них страусы пугаются".

Олег Медведєв відповів: "Максиме, по-перше, це не залякування, а цитати із закону. По-друге, на інформресурсі "Самопомочі". По-третє, Порошенко, якому воєнний стан надає купу додаткових повноважень, проти його запровадження. По-четверте, за заклик "штабу блокування" їхати до них зі зброєю треба не залякувати, а відривати яйця тим політикам, які стоять за цією "блокадою" і закликають до збройного протистояння всередині країни"

Источник: 
PRпортал