Посольство Нідерландів заборонило студентам малювати криваву карту України

Київським студентам, котрі другий день проводять під стінами посольства Королівства Нідерландів інформаційну кампанію "Молодь за Європу", заборонили малювати на тротуарі криваву карту України.

"Ми знову зібралися під посольством Посольство Королівства Нідерландів У Києві для проведення мирної акції. Нагадаємо, що вчора ми намалювали перед входом у посольство імпровізовану мапу України, оскільки небажання підписати асоціацію можна порівняти лише з брутальним розтоптуванням наших мрій і сподівань, нашого майбутнього, нашої країни. Ми хочемо щоб уряд Нідерландів та працівники дипломатичної місії відчули свою відповідальність за ті наслідки які можуть наступити для нас, для молоді, у разі не підписання угоди.
Однак, сьогодні працівники посольства попросили нас цього не робити, а представники Національна Гвардія України "наполегливо рекомендували" цього не робити", - йдеться у повідомленні розміщеному на сторінці "Молодь за Європу" у Фейсбук.

Студенти нагадали, що "акція мирна" і вони "обурені, що їх обмежують навіть в їхніх мирних діях".

«Другий день поспіль працює наш пункт збору підписів, постійно підходить молодь і висловлює нам свою підтримку, загалом за два дні ми зібрали більше тісячі підписів від студентів столичних ВУЗів. Сьогодні вже провели кілька попереджувальних пікетів та акцій. Темою другого дня стало формування послання молоді до Марка Рютте. Ми висловили наші вимоги на папері, склавши їх у паперові літачки, які ми передамо представникам консульства разом зі зверненням від молоді. Закликаємо молодь підписати звернення до пана Марка Рютте з вимогою затвердити угоду про асоціацію між Україною та ЄС» - заявив координатор кампанії «Молодь за Європу» Савранський Рустам.

Громадянська кампанія «Молодь за Європу» стартувала 24 жовтня 2016 року і передбачає ряд заходів спрямованих на привернення суспільної уваги та тиску на урядовців Нідерландів. Мета кампанії підписання урядом Королівства Нідерланди договору про асоціацію між Україною та ЄС. Більше інформації за #MarkRuttehearus #МаркРюттеПочуйНас #МолодьЗаЄвропу #Youth4EU

 

Источник: 
PRпортал