Нокдаун Ляшко, остання ставка Путіна, та ті, що живуть у соняхах - ось головні теми дня

Сьогодні в соціальних мережах, згідно моніторингу УКМЦ від 15 серпня, найактивніше обговорювалась скандальна переписка народного депутата Олега Ляшко з українським олігархом Ігорем Коломойським. Ця переписка сталася після вчорашньої бійки в Раді, між депутатами Ляшко та Олександром Шевченко. В якій Ляшко отримав дуже сильний удар в голову, що у професійному боксі вважається нокдауном. Коломойський відправив йому повідомлення зі смайлами: «До******ся, х***ос!».
Інша тема, яка привернула увагу користувачів мережі – стаття Володимира Голишева «Путін зробив свою останню ставку». Письменник і путінознавець Голишев розмірковує над тим, що Путін своїм ультиматимумом із гуманітарним конвоєм пішов у ва-банк. Якщо гуманітарний конвой українська влада пропустить, буде продовжуватись гібридна війна, якщо не пропустить – буде повномасштабне вторгнення. Але, не дивлячись на те, що російська армія набагато більша за українську, письменник вважає, що відкрита війна для України краще, у порівнянні з гібридною. Також у Голишев порівнює Путіна з гравцем у покер, та вважає, що Путін буде блефувати до останнього.
Учорашня новина про перетин кордону російською бронетехнікою, яка зухвало, навіть не ховаючись від об’єктивів іноземних журналістів, у «повний зріст» пішла вглиб української території, підняла велику кількість коментарів в українському сегменті мережі Інтернет. Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, підтвердив цю подію, назвавши її «військовим вторгненням». Президент Порошенко повідомив, що більша частина бронетехніки вже знищена українською артилерією.
Дуже цікавим виявився репортаж-розповідь під назвою «Ті, що живуть у соняхах». В ньому розповідається про життя на передовій, де у полях воюють українські солдати 51 бригади. Репортаж має цілу купу яскравих фото з місця проведення АТО.
СБУ перехопило радіо перемовини терористів і представників російських спецслужб, мова в якому йде про можливий відступ на територію Криму. Це лише підтверджує чутки, які вже досить давно поширюються в соціальних мережах. Багато відомих терористів, зникли безслідно, наче крізь землю провалились. Де зараз Бабай, Моторола, Абвер та інші, схоже вже всі повтікали, а залишились найдурніші. Але в коментарях до новини, преважна більшість висловлює думку, що це не на довго.
Як у підкреслення попереднього абзацу прийшло повідомлення про те, що Гіркін-Стрєлков за власним бажанням вирішив залишити пост міністра оборони ДНР (за його словами – через поранення). Ця новина, звісна річ, не оминула уваги українських користувачів. Не озброєним оком видно, як дещо змінилось у поведінці лідерів терористів. Щось вони дуже поспішають: спочатку у відставку пішов Болотов, потім Бородай, тепер прийшла черга Гіркіна – цікаво, хто буде наступний.
До найпопулярніших пошукових запитів Google в Україні від 14 серпня, до топів потрапили запит «Ляшко» (більше 20 000 запитів), «Люстрація» (більше 10 000 запитів), «Твіттер Медвєдєва» (більше 10 тисяч запитів), «Стрєлков» (більше 5 тисяч запитів).
Найпопулярніші новини у соцмережах. Україна (за кількістю переходів протягом минулої доби)

Динаміка розвитку найпопулярніших тем в соцмережах
АТО

Порошенко

Газові перемовини

Ратифікація угоди з ЄС

Крим

Тарифи

Боїнг





- Войдите, чтобы оставлять комментарии









