Невідомі активісти заклеїли ломбарди Тимошенко

Ломбарди "Дешева готівка", на яких, за даними розслідування "Наші гроші з Денисом Бігусом", заробляє сім'я Юлії Тимошенко, було обклеєно листівками провокативного змісту. Про це повідомляє PRпортал з посиланням на отриманий  прес-реліз 

"Ми – родичі тих, хто став заручником ломбардів. Наші діти, чоловіки, батьки позакладали дорогі для нас речі. Але виручені гроші пішли не для покращення родинного достатку, а на алкоголь, гулянки, ігрові автомати. Ми - жертви злочинців. Вкрадені в нас речі легально купують ломбарди. Лише мізерний відсоток вертають правоохоронці з під крила цих подільників крадіїв. Кожен ломбард має власника. Ми спробуємо доступними методами донести до людей, хто їх обманює. Сьогодні ми обклеїли в Києві та Боярці ломбарди «Дешева готівка», котрі, як виявилося, належать родині Юлії Тимошенко", - йдеться у повідомленні. 

Також активісти повідомили, що це "лише початок....".

На отриманих фото видно трьох людей у військовому камуфляжі, котрі клеять листівки.

Листівка стилізована під назву ломбарда.  На одній написано "Старуха процентщица Тимошенко". Також обіграно слово "дешеві".За версією  активістів у Юлії Тимошенко "дешеві обіцянки під заставу: твого голосу, твого майбутнього" 

Источник: 
PRпортал

Comments (2)

Leave a comment