Нардеп від БПП написав листа Путіну із проханням обміняти його на Сенцова

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олексій Гончаренко написав листа президенту Росії Володимиру Путіну із проханням обміняти його на в'язня Олега Сенцов

"Сегодня появилась новость, что Олегу становится все хуже и хуже. Мы делаем всё возможное, чтобы освободить его и более 60 наших политзаключенных из российских тюрем. Но они все еще там. Я предлагаю взять меня вместо Олега. Если Путин согласен, готов тут же вылететь в Москву. Единственное мое условие: свободу Олегу Сенцову!", - пояснив Гончаренко у Фейсбук.

Сьогодні стало відомо, що український режисер Олег Сенцов, який 87-й день голодує в російській в'язниці, майже не встає.

Про це заявляє його двоюрідна сестра Наталя Каплан.

"Все не просто погано, все катастрофічно погано", – написала вона у Facebook.

"Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", – заявила Наталя.

"(Олег) Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається", – додала вона.

Каплан нагадала, що Європейський суд із прав людини наполягає на переведенні до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки.

"Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній", – заявила вона.

"Це Росія, дєтка... І я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти... Все дуже погано", – додала Наталя.

 

Источник: 
PRпортал