«Набрид»: у містах Росії – мітинги проти Путіна

В десятках міст Росії рух Михайла Ходорковського "Відкрита Росія" проводить протестні акції "Набрид" з вимогами до президента РФ Володимира Путіну не виставляти свою кандидатуру на виборах 2018 року. Біля будівлі адміністрації Путіна чергують сотні правоохоронців. В Кемерово на акції "Набрид" затримано близько 20 осіб. В Іжевську і Гірничо-Алтайську затримані організатори протестів, передає російська служба "Радио Свобода".

Ще в декількох містах, зокрема, в Новосибірську акції вже пройшли. Кілька десятків людей затримали в Петербурзі.

Кореспондент російського телеканалу "Дождь" повідомила про 40 затриманих, за інформацією "Відкритої Росії" затриманих близько 100 чоловік. "Відкрита Росія" повідомляє, що затримані всі учасники акції в Тулі. У Тюмені, Новокузнецьку і Іжевську затримані організатори акцій.

У Казані затримали кореспондента "Відкритої Росії", яка була в прямому ефірі на сайті руху. Її доставили в поліцію. У Челябінську акція "Набрид" пройшла без затримань. Її відвідали близько 100 чоловік, при цьому поруч з місцем проведення акції перебували 12 автозаків, сім автобусів і близько 300 поліцейських.

На початку березня Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального оприлюднив розслідування про елітну нерухомість голови уряду РФ Дмитра Медведєва, яка була придбана корупційним шляхом. У розслідуванні йдеться, що Медведєв створив багаторівневу корупційну схему отримання хабарів від олігархів. В обслуговуванні схем прем'єр-міністра РФ задіяні тисячі людей, а його нерухомість охороняють державні спецслужби.

Источник: 
PRпортал