На акції "Я - Волноваха" в Житомирі учасники порвали портрети Порошенка

На акції "Я - Волноваха" в Житомирі учасники порвали портрети Порошенка. Про це повідомляє Перший житомирський інформаційний канал. "На площі Корольова 18 січня о 12.00 зібралося кілька жителів Житомира, щоб підтримати всеукраїнську акцію проти тероризму "Я - Волноваха". Аркуш паперу з відповідним написом вони тримали перед собою.

Люди обурені, що серед присутніх не було ні активістів, які заявили про себе під час революційних подій і періоду війни на Сході, ні представників влади міста та області. Незважаючи на це, молоді хлопці з ГО "Чорний Корпус" також влаштували акцію з вимогою до Порошенка дати наказ військовим в зоні АТО наступати на позиції бойовиків.

Після виступів та промов всім учасникам зустрічі роздали роздруковане зображення Порошенка і ті його демонстративно порвали. У руках активістів "Чорного Корпусу" теж були роздруківки "Я - Волноваха", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, марші в пам'ять про загиблих в результаті теракту під Волновахою пройшли в Києві, Краматорську, Івано-Франківську, Полтаві та інших містах України. У Києві відбувся міжконфесійний молебень у пам'ять про загиблих.

Источник: 
PRпортал