Корнієнко розповів, що Дубінський до "Слуги народу" потрапив як блогер

Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що народний депутат Олександр Дубінський, якого підозрюють у державній зраді, потрапив до парламенту через мікропроєкт з висування відомих блогерів. Про це він розповів в інтерв'ю LIGA.net.

«Це був мікропроєкт чи субпроєкт — висунути відомих блогерів проти найбільш одіозних представників режиму БПП та спробувати перемогти… Тому що розуміли, що округ „засіяний“ дуже рясно грошима та продуктовими пакетами і буде важко, якщо змагатися теж продпакетами та грошима. Тому була ідея таких блогерів запросити. Люди обрали їх, вони стали депутатами… У 2019 році багато людей були підписані на Сашу (Дубінського — ред.)», — зазначив Корнієнко.

На той момент, за його словами, у людей не було державної зради та «чорно-білих проблем».

«Не можна заперечувати, що все це відбулося завдяки рейтингу та довіри до однієї людини — до президента Володимира Зеленського», — наголосив Корнієнко.

 

Відповідаючи на запитання, чи відчуває Корнієнко відповідальність за те, що Дубінський був головою Київської обласної організації, віцеспікер зауважив: «Є відповідальність мене як голови партії у тих процесах, які були навколо Олександра також. Можливо, можна було швидше почати його виганяти, чи хоча б Київську область йому не дати».

"Прбіжно ознайомився з інтерв'ю Корнієнка, який розповів про «мікропроект Зеленського висунути блогерів проти одіозних представників БПП та перемогти». Хочу трохи виправити Корнієнка, який довгим та безцільним сидінням у кріслі віце-спікера відсидів собі, зокрема пам'ять", - прокоментував через свого адвокати Олександр Дубінський.

"Якби не моя ідея, висловлена ​​голові ВП того періоду Богдану, ні про яку перемогу Зеленського над одіозними БПП-шниками він не говорив би. Це я запропонував висунутись проти Кононенка у 94 виборчому окрузі Київської області та запропонував кандидатуру Куницького проти Грановського у Харкові, - стверджує Дубінський. Він додав, що "свої виборчі кампанії пройшли по-справжньому, коли місце Саші Корнієнка купив нині покійний депутат Давиденко!".

"В принципі, вже тоді було очевидно, що значну частину списку Слуг Народу продано, про що неодноразово заявляв убитий депутат Антон Поляков.Більше того, значна частина виборчої каси проходила через самого Корнієнка, в тому числі і на місцевих виборах, коли активно йшов продаж регіональних осередків", - заявив Олександр Дубінський.

Источник: 
PRпортал