Каплін заявив про вихід з коаліції та її фактичний розпад

Голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін передав заяву про вихід з коаліції голові парламенту.

Про це він заявив під час засідання Верховної Ради 16 травня.

Каплін, наголосив, що "коаліції в парламенті, як такої, вже не існує" і він вже три роки тому подавав заяву про вихід неї, і зараз робить це ще раз.

"Відразу коли, Зеленський вступить на посаду, він повинен розпустити Раду. Це вимога українського народу. Я заявляю, що у нас немає жодної коаліції і в підтвердження тези, я повторно передаю голові Верховної Ради України заяву про вихід із коаліції БПП. У вас, Зеленський, є право одразу розпустити Раду", - сказав він.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 16 травня депутати проголосують за дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

У Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція "Народний фронт" - там виступають за проведення інавгурації 28 травня. 

Источник: 
PRпортал