Блогер попросив Мураєва-Рабіновича більше платити людям за мітинг

Останнім часом у Києві під Нацбанком України проходять досить численні акції під прапорами партії "За життя" нардепа Вадима Рабиновича. Вони вже стали частиною міського пейзажу урядового кварталу.

Канал "Інтер" в своєму репортажі з'ясував, як проходить організація таких акцій. Нагадаємо, що Вадим Рабинович в своїх інтерв'ю заявляє, що під стіни НБУ приходять вкладники збанкрутілих банків.

Однак репортери "Інтера" помітили, що до Нацбанку 13 вересня цілком організовано висунулися три колони людей. У кожній з них близько 150 чоловік. Більшість з них пенсіонери, підлітки або взагалі без певного місця проживання.

Нардеп Рабинович заявляє, що вкладники будуть стояти безстроково. Однак самі учасники мітингу на питання журналістів проти чого вони протестують і куди йдуть відповідають нехитро.

"Я прямо йду", - відмахнулася від питання одна з учасниць.

Інша група вкладників заявила, що вони нічого не знають, а літній киянин на пряме запитання репортера про те, чи підтримує партія "За життя" простих людей відповів відверто: "Я нічого не розумію".

В акції під НБУ 13 вересня, взяли участь близько 400 осіб, проте сам Рабинович назвав куди більшу цифру. На його думку людей зібралося не менш як 7 000.

Репортери помітили і роботу так званих бригадирів мітингу. Вони стежили за тим, щоб вкладники не покинули акцію завчасно.

Акція закінчилася о 13.00. Люди тут же розбилися на окремі групи, а бригадири видали кожному гонорар. Люди за свій час на протесті отримали по 300 гривень за три години стояння.

Тобто, бюджет акції в плані витрат на людей склав 120 000 гривен.

Відомий блогер Олександр Барабашко вирішив хитромудро підколоти організаторів мітингу, визвавшись до мікрофона, щоб висловити власну думку. Почав Барабашко свій виступ з "теми мітингу"  -росту долара. Проте, організатори не очікували, чим закінчиться промова блогера. Олександр закликав більше платити протестуючим, адже їм оплачуть 100 гривень, при курсі долара 10 - це було 10 доларів, а при теперішньому курсі - 26, це 4 долара. Таком чином блогер й сам підколов "ватажків" мітингу Рабіновича й Мураєва.

Источник: 
PRпортал