Сини Отара Кушанашвілі від дочки українського екс- депутата

На заваді сімейному щастю подружжя став... багатий батько жінки,розповів Отар "Світському життю"

Відомий російський шоумен грузинського походження не приховує, що останнім часом все частіше буває у справах у Києві, ніж у Москві.

- Я українською мовою зараз володію набагато краще, ніж "гастарбайтери", які грають у футбольних клубах, - каже Кушанашвілі. - Я українець навіть більше, ніж багато хто з українців: знаю, коли свято Незалежності, знаю, коли треба вчасно сказати "дуже важливо", бездарним артистам кажу "добре, припиняємо".

До речі, двоє з сімох дітей шоумена живуть в Києві.

- Мої сини - дуже ревниві українці! Вони носять моє прізвище, але будь-яка недбала розмова про Україну дорівнюється особистій образі. Коли розмова зайшла про Євросоюз та про Митний Союз вони дуже терпляче, беручи до уваги, що їхній батько - дебіл - пояснювали мені, чому Євросоюз краще. Вони такі: "Шахтар" переміг - радіють, "Динамо" програло - в них сльози на очах.  А зростом вище за мене. Їм 15 років, вони близнюки. Уявіть собі картину у києвському ресторані:  стоїть Микола Тищенко  і дивиться на три моїх обличчя, тато - маленький, а двоє - ось такі от!

- А хто ж мама?

- Ось через це усе й зруйнувалося! Вона - донька депутата, але перший рік мені цього не сказала. Це як у фільмі "Коктейль" з Томом Крузом. Коли я приїхав до неї додому, вона сказала: я не казала тобі, що заможна, аби перевірити почуття. То що - ти сумнівалася у мені?!

- А як прізвище депутата?

- Не знаю, чи депутат він зараз... Прізвище - Курочкін. Він став хамити мені. І я зрозумів, що якщо залишуся тут, то стану його рабом.

Відео можна подивитись тут

Источник: 
PRпортал