ТОП-6 неправдивих заяв Саакашвілі

1. Міхаїл Саакашвілі, скайп-прес-конференція: «Сказали, що є нові якісь справи. Так, є, що Вацлаву Гавелу ми надсилали вінок ціною 500 євро. Ось це нове звинувачення. Усю «тяжкість» звинувачень значно перебільшують. Кажуть, що в мене тяжкі звинувачення? Що купили 5 піджаків. Це все висмоктано з пальця"

- Натія Сонгулашвілі, Головний прокурор Грузії, інтерв'ю сайту "Обозреватель": Стосовно екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі порушено 4 кримінальні справи: - про вбивство співробітника банку Сандро Гіргвіліані, - про розтрату державних коштів з коштів фонду Спеціальної служби державної охорони Грузії на особисті потреби в особливо великих розмірах (близько 9 мільйонів грузинських ларі), - про жорстоке побиття депутата грузинського парламенту Валерія Гелашвілі, - про захоплення опозиційного до Саакашвілі телеканалу "Імеді", а також іншого бізнесу у бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі і його сім'ї.

2. Міхеїл Саакашвілі, Facebook: "Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граніті і двох майданах".

- Віктор Уколов, учасник революції на граніті 1990-го, Facebook: "Ти не був і близько організатором студентського голодування 1990 року. Всіх організаторів я пам'ятаю. Не знаю навіть чи був учасником, бо тебе там ніхто не бачив. Це ж саме про "організатора Євромайдану" - тут взагалі без коментарів.

3. Міхеїл Саакашвілі, скайп-прес-конференція: "Точно так само, як рейдернули мою партію, тепер рейдернули мій підпис. Це не мій підпис. Підпис фальшивий."

- Володимир Ар'єв, народний депутат України, Facebooк: Я знайшов вже 5(!) різних підписів Саакашвілі. Одна Президента Грузії, інша - голови ОДА, ще одна у Вікіпедії і ще одна на заяві про громадянство. Всі різні! Шкода мені експерта-графолога.

4. Міхаїл Саакашвілі, інтерв'ю "Українській правді": "У мене була двохгодинна зустріч з Порошенком у березні цього року на Мальті... Він сам несподівано запропонував зустрітися. Ми зустрілися і це було 2 години.... На Мальті після того, як він виявився поряд зі мною на Конгресі Європейської народної партії, йому (Президенту України) це дуже не сподобалося. Потім, на другий день, він змусив протокольну с лужбу пересадити йго.

- Володимир Горковенко, політконсультант, Facebook: "В інтерв'ю Українській правді Михайло Саакашвілі каже, що Петро Порошенко на Мальті запросив його поговорити. Але свідки стверджують, що Михайло Саакашвілі сам привітався з українським Президентом і попросив про зустріч. Навіть актуальний номер телефону залишив. Чи була зустріч - не знаю. Можливо й була! Чи було все так, як каже Михайло Саакашвілі - у мене великі сумніви".

5. Міхеїл Саакашвілі, журнал "Новое время": "Зараз я отримую зарплату на телеканалі ZIK (з квітня на телеканалі виходила програма Саакашвілі «Інша Україна»), це 50 тисяч гривень в місяць".

- Надія Тисячна, PR-директор телеканалу ZIK, сайт «Детектор медіа»: «Ми надавали Саакашвілі ефір. Його програму робив продакшн, тому він в нас не числився. Ми не платили йому ніякої зарплати. Навпаки – вони нам платили за надання ефіру. Цифр я вже не знаю».

6. Міхеїл Саакашвілі, Facebook: "Павло Клімкін (міністр закордонних справ України) етнічно не українець, а росіянин, народився в Росії, наскільки я розумію, має там громадянство і по-українськи говорить гірше за мене.

- Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, Twitter: "На відміну від декого, не колекціоную паспорти і брехню. Моя батьківщина була, є і буде Україна. І залишати її не збираюся. За будь-яких умов".

Володимир Манько
Источник: 
PRпортал

Comments (2)

Leave a comment

11 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.