«Самопоміч» Садового є проектом Медведчука, як і «Офіцерський Корпус» Рубана

Чому Семенченко та Соболєв постійно підживлюють протести та говорять про зброю? Чому один з лідерів «Офіцерського корпусу» Рубана балотується на виборах в ОТГ від «Самопомочі»? Чому в експертних середовищах ширяться чутки про продаж «24 каналу», який є у власності родини Андрія Садового, куму Путіна Віктору Медведчуку? А ще «Альфа джаз» та дружба з Михайлом Фрідманом. Все це дані, які наштовхують на думку, про яку говорять у середовищі експертів та журналістів вже давно: партія мера Львова, його медіа-ресурси та й він сам – керовані з Москви. Про це йдетьяс у статті опублікованій на сайті ZIK.

Про зв’язок Рубана та Садового, роль у цьому процесі Віктора Медведчука, та переплетення їхніх політичних інтересів пише на своїй Фейсбук-сторінці відомий журналіст та політтехнолог Віктор Горковенко.

Михайло Фрідман та Андрій Садовий. Фото: naspravdi.info 

«Фактор Віктора Медведчука в історії з арсеналом Володимира Рубана не обговорив лише лінивий. Водночас, у тіні Віктора Медведчука якось загубилася ціла група соратників львівського мера та лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового.

Чомусь непоміченими залишилися заяви Єгора Соболєва та Семена Семнченка про те, що не буде мирних акцій і що у людей є зброя? Чомусь не звертають уваги на затримання пікетувальників зі зброєю? А вилучення гранат під час демонатажу наметового містечка під Радою вже сприймається як дрібниця.

Якщо подивитися на «Офіцерський корпус» то в керівництві можна побачити волонтерку, котра на виборах ОТГ балотувалася від партії «Самопоміч», Аллу Борисенко. На її ФБ-сторінці багато фото з Володимиром Рубаном.

Разом з Надією Савченко, котра готова взяти на поруку «справжнього офіцера» Володимира Рубана, Алла Борисенко організувала пікети матерів полонених під Адміністрацією Президента та Верховною Радою. Савченко та Борисенко підбурювали матерів до голодування. Правда, чомусь вони не проводили таких акцій під посольством Російської Федерації, що виглядало б більш логічно.

В одному з інтерв’ю Алли Борисенко вичитав, що завдяки її команді «676 бійців повернулося додому з російського полону». Загалом, за даними СБУ, за весь час вдалося знайти та звільнити понад 3000 осіб. Виходить, що волонтерка з Тернополя звільнила чи не кожного четвертого українського вояка?!! Вражаюча цифра аби бути правдою».

Ця нова інформація опосередковано підтвердила дані, які розкрив ще у кінці лютого блогер Михайло Чаплига. Йдеться про угоду між Садовим та Порошенком про продаж «24 каналу», гарантом якої став той же Віктор Медведчук. Ось ключові цитати допису:

«Сорока на хвості принесла щодо продажу «24» каналу, що, мовляв, Порошенко та Садовий домовилися, що президентська вертикаль не буде протидіяти «Самопомочі» на виборах в Раду за умови «адекватної поведінки» Садового. А натомість у «Самопомочі» не буде перешкод у вигляді адмінресурсу та інші «позитиви» під час виборів до ВР».

«Звичайно, у «Самопомочі» не буде найвищої прихильності з боку АП, зате не буде і проблем у вигляді адмінресурсу. І сміття з Грибовицького сміттєзвалища возитимуть як треба. І всі великі ЗМІ не будуть починати і закінчувати день з новин про пригоди львівського сміття, які серйозно підірвали імідж «міцного господарника» Садового».

«Головний сенс угоди – щоб канал 24 не закликав до масових акцій протесту проти влади. Інших змін у редакційній політиці не буде … та й сенсу немає. Ну, і ще влада хоче, щоб Садовий припинив свою кооперацію з Коломойським в плані підтримки проекту Міхо».

«Але! Увага! Мої джерела зі Львова повідомляють, що гарантом угоди виступає … Медведчук … тому Садовий продає телеканал «24» саме йому».

«ІМХО в результаті комбінації всі учасники залишаються у виграші. Стратегія «Win-Win»: Порошенко нівелює одну із загроз у вигляді каналу «24» плюс демонтує групу підтримки Саакашвілі, а Садовий прибирає один з бар’єрів по дорозі в Раду, а Медведчук набуває медіаресурс». 

Можна сперечатися щодо висновків, які зробив блогер, адже більш вірогідним є концентрація ключових ЗМІ в руках оточення Президента, аніж передача їх відвертому ідеологічному противнику. У чому, в цілому, можна погодитись – так це те, що ключовим переговірником у цьому процесі був Медведчук. Навіть, можна припустити, що власне він і приймав остаточне рішення.

І це відбулося, наголошуємо, ще до гучного затримання його, озброєного до зубів, соратника.

Тобто Порошенко, використовуючи метод «батога і пряника», схоже, намагається послабити позиції та вплив кума Путіна. Перші жертви принесено, перші «консерви» вибухають… Чи буде серед них Андрій Садовий?

Щонайменше йому тепер важко буде виправдовувати тісну співпрацю з фундатором джаз-фестивалю Михайлом Фрідманом, якого, у компанії з партнерами по «Альфа груп», у США внесено до санаційного списку, разом з найближчим оточенням Володимира Путіна. 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.