Панічні пісні… НФ

“Все не так легко, як здається” – іронічний Мерфі. Чомусь дуже “популярним” нині членам Народного фронту здалося, що можна буде запросто розірвати… “тему Саакашвілі”?)

Накинувши багато примітивного компромату і рясно все це затока злістю. Зрозуміло, МН здійснив фундаметальную помилку. Замість грандіозного судового процесу у виконанні який/небудь крутий західної лоерской компанії і медійними моно-вистави в європейських столицях, Саакашвілі влаштував дрібну бійку). І тому держава, застосувавши просту тактику, цілком могло з легкістю вийти з кризи. Байдужість, спокій і… запрошення в суд.

Про це, до речі, так здивовано заявив дивакуватий американець Волкер – “я б знизив драматизм навколо (участі) Саакашвілі в політичному процесі – і зосередився на управлінні державою”. Не настільки спритний хлопець опинився, але в даному випадку правий. А міністру Авакову і зовсім можна було через 24 години стати національним лідером, вийшовши на розширену прес/ко і холодно отстучать: ніяких більше бійок/боевичков, а межа – наше все. І оранизовать превентивний пак всіх парамилитари, а до Сакашвилм приставити охорону)…

Але ж мова – про феєричному “Народному фронті”). Тому самому, який вперто робить все, щоб викликати максимум роздратування в суспільстві. Похмурий список, поруки міністрів, рейдерські бригади. І тому НФ вирішив зіграти… антисаакашвилиевский компроматик. Відразу з’явилися ідіо/тексти про зло Саакашвілі). Це реально мало кого/переконати? В чому? Хіба що в неадекватному сприйнятті інформаційної епохи.

Я особисто скептично ставлюся до менеджерським талантам МН, але він – бренд. Бренд публічний, чиї вади/гідності добре вивчені. Найміть ринкового маркетолога (тільки не базарного), аби він пояснив, що таке публічний бренд). Крім статей, багато прямої негативної мови від спікерів НФ. Шкода, що не використовували риторские таланти Яценюка. Після – в справу втягнули Мін’юст і особисто Петренко з його загрозою: “ГПУ ще не закінчило екстрадиційну перевірку”. Правда, куди цікавіше було б розповідь Петренко не про екстрадицію, а про геніальних “преміальних” схемах виведення бююджетных грошей в його ведостве). Паралельно з цим – погано срежисированые і брутальні затримання активістів МН.

І нарешті, обов’язкове циркове: незмінний Ківа з пропозицією організувати рух “Антисаакашвили”. Ідеально). Майже повернулися в початкову точку – до реакційного Антимайдану… Очевидно, що в настільки явною істериці “партії влади” немає і дещиці держ/мислення, але є поведінка не/профі). А вже внесення Саакашвілі/Тимошенко до реєстру “Миротворця” майже блискавично дискредитувало блискучу ідею накопичувати базу про/російських “пройдисвітів на крові”. З працею створена репутація в мить зруйнована. І заради чого? Мета/то яка? Набрати на 0,1% більше, ніж нинішні електоральні 0,1%?)…

Михайло Подоляк, політтехнолог

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.