Коцюбинська рада захоплена

2 тиждень Коцюбинська селищна рада захоплена. В реєстр замість обраного громадою мера Ольги Матюшиної (БПП) внісся депутат Микола Єременко. Зміни в реєстр вніс підконтрольний працівник виконкому Ірпеня – контрольований мером Володимиром Карплюком (Нові обличчя).

В селищній раді до 2 ночі сиділи депутати Нових облич в т.ч. і з Ірпеня. Кудись виносили документи. Поліція не реагувала. Як в адмінбудівлі вночі можуть з важливими документами робити що завгодно заколотники, які не є працівниками ради?

Самопроголошнний Єременко старждає на алкозалежніть, може дозволити собі потріляти по людях...

Він визнає, що труїть собак (це злочин!) і напряму пропонує зоозахиницям віддатися йому, щоб він перестав це робити, то працінвикик ради, більшість з яких є жінками, в раду бояться заходити – ніхто їм не може гарантувати безпеку.
 

Більше того, депутати, які сидять до ночі в раді, можуть підкинути працівникам ради що завгодно. І підконтрольна меру Ірпеня поліція може брати працівників зранку з хабарями.

Мін'юст тягне з розглядом питання незаконного внесення в реєстр Єременка. Хоча це питання піднімали і на погоджувальній раді в парламенті, і на годині питань до уряду.

Люди тим часом скаржаться, що робота адмінустанови заблокована 2 тижні. Вони не можуть оформлювати документи.

Самопроголошений голова Єременко з депутатами від Нових облич їздить по політичним судам – захищає депутата, якого відкликають виборці, хоча в цьому процесі Коцюбинська селищна рада і він особисто не є стороною у справі.

Переворотники виготовили гербову печатку й штампують рішення. Якщо так легко захопити владу під Києвом в внестися в реєстр, виникає питання, як країна може протистояти зовнішньому ворогу. У нас під Києвом захоплюють безкарно вдруге адмінбудівлі.

За такою схемою ми можемо втратити законно обрану владу в будь-якому куточку Укарїни в тому числі і на сході. Де реакція органів влади на переворот?

Страждають як завжди прості мешканці, які опинилися вкотре незахищеними. Восени ми заледве через рейдерів, які були у змові з Ірпенем, розпочинали опалювальний сезон, зараз у нас захоплені адмінбудівлі.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.