Найближчі дні в ірландському місті буде правити козел

В ірландському місті Кіллорглін пройшла урочиста коронація дикого цапа в рамках триденної ярмарки.

Фото: Reuters

Традиція коронувати козла йде з Середньовіччя. Існують різні перекази, але найпоширеніше таке, що під час завоювання Ірландії Олівером Кромвелем англійські війська натрапили на стадо гірських козлів та влаштували полювання, пише КП. Один з козлів, тікаючи, відбився від стада і прискакав до села Кіллорглін.

Його виснажений вигляд попередив жителів про небезпеку, що насувається, і вони встигли підготуватися до відбиття агресії і відвести в безпечне місце худобу. Після цього і з'явилася традиція - на цілих три дні дикий цап стає "правителем" регіону. Короля ярмарки чекають страви, гідні царських осіб.

В ірландському місті Кіллорглін пройшла урочиста коронація дикого цапа в рамках триденної ярмарки. Традиція коронувати козла йде з Середньовіччя. Існують різні перекази, але найпоширеніше таке: під час завоювання Ірландії Олівером Кромвелем англійські війська натрапили на стадо пасуться гірських козлів, на яких влаштували полювання. Один з козлів, тікаючи, відбився від стада і прискакав до села Кіллорглін.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.