Дональд Трамп створив акаунт у китайському TikTok

Колишній президент США Дональд Трамп створив акаунт у китайському TikTok, вперше опублікувавши пост у популярному застосунку для обміну відео у суботу. Раніше, під час свого президентства, він намагався заборонити цей застосунок.

«Це велика честь для мене», — сказав Трамп у відео, на якому присутній президент Абсолютного бійцівського чемпіонату Дана Вайт, який заявив, що «президент тепер у TikTok».

Відео, яке набрало понад 2 мільйони вподобань до обіду неділі, містить кадри з відвідування Трампом матчу UFC в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, у суботу, де його вітали прихильники після того, як він був визнаний винним у фальсифікації ділової документації.

 

Перебуваючи на посаді, Трамп висловив невдоволення тим, що застосунок для соціальних мереж контролюється китайською материнською компанією, і безуспішно намагався заборонити його в США у 2020 році.

Але перед тим, як Конгрес схвалив, а президент Байден підписав закон, який може призвести до заборони TikTok, Трамп змінив свою позицію. Він стверджував, що заборона TikTok піде на користь Facebook, який він назвав «справжнім ворогом народу».

Минулого місяця суперкомітет Трампа приєднався до TikTok, незважаючи на його попередні погляди. Тоді Тейлор Будович, генеральний директор організації MAGA Inc., заявив у пості на X, що «ми забезпечимо, щоб програма президента Трампа «Америка понад усе» була донесена до кожного куточка інтернету і кожної дільниці цієї країни».

Це сталося через кілька місяців після того, як передвиборча кампанія пана Байдена запустила власний акаунт у TikTok, незважаючи на те, що його адміністрація підтримала закон щодо заборони застосунку. 

Для обох кампаній TikTok надає можливість охопити молодих виборців, які будуть ключовою демографічною групою на виборах у листопаді.

Источник: 
PRпортал