"Депутат" Держдуми пов'язала анексію Криму з реліквіями з Афону

Депутат Держдуми Росії, яку "обрали" в Криму, Світлана Савченко вважає, що російська анексія Криму була дивом. Про це вона написала у Facebook, повідомляє "Крим.Реалії".

На думку Савченко, диво в Криму почалося в січні 2014 року, коли на півострів прибула найбільша православна святиня – Дари волхвів. Також, на її думку, дивом є і події, пов'язані з анексією півострова.

"Дари волхвів покинули свою обитель на Афоні і були привезені в Росію, Україну і Білорусію. Сімферополь і Севастополь спочатку не входили до програми подорожі святинь. Але... Невідомі шляхи Господні. І була у нас неймовірна радість зустрічі з такими реліквіями. І з Кримом теж відбулося диво!!!" – стверджує депутат.

Раніше колишній віце-прем'єр підконтрольного Росії уряду Криму Рустам Теміргалієв розповідав російським ЗМІ, як у січні 2014 року депутати Держдуми Росії докладали зусиль, щоб доставити з Афона до Криму літак з Дарами волхвів. Захід проводився під патронатом Російської православної церкви.

Уже згодом з'ясувалося, що на борту цього ж літака до Криму прибули один з керівників операції по захопленню півострова (а пізніше – командир проросійських бойовиків в "ДНР") Ігор Гіркин і російський бізнесмен Костянтин Малофєєв, якого називають фінансистом кампанії по приходу до влади колишнього підконтрольного Росії губернатора Севастополя Олексія Чалого.

В СБУ цей візит до Криму називають однією зі складових діяльності російських розвідників, яка передувала анексії півострова у 2014 році.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

19 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.