В мережі жартують через фотографії з саміту G7

У Канаді 9 червня завершився 44-й саміт G7. Прес-служба канцлера Німеччини Ангели Меркель виклала в Instagram фотографію з його закриття, пише Media Sapiens
 

На знімку Ангела Меркель та інші світові лідери стоять навпроти президента США Дональда Трампа та його радника Джона Болтона. Фото з’явилося в мережі в суботу й за вихідні стало основою для багатьох мемів та колажів.

Наприклад, користувачі жартували, що в той час як інші політики працюють чи обмірковують підсумкову угоду саміту, Дональд Трамп думає про курячі крильця. В 2004 році Дональд Трамп долучився до зйомок в шоу Saturday Night Live й у ньому був знятий номер, в якому Трамп виступив у оточенні танцівниць, вдягнених у костюми курчат. Відеозапис цього номеру був видалений з YouTube та не увійшов на диск із записами шоу Saturday Night Live. Втім, з Дональда Трампа продовжують через це жартувати.

На Reddit з’явилося обговорення того, що фото схоже на кадр з популярного мультсеріалу «Сімпсони». Раніше в 11 сезоні цього мультика вийшла серія, в якій Дональд Трамп був зображений президентом США. Тож «Сімпсонам» приписали ще одне своєрідне «пророцтво».

 

Дональду Трампу пригадали й його твіт з невідомим словом «covfefe». Фреска «Тайна вечеря» або як ще її називають «Остання вечеря» Леонардо да Вінчі перетворилась на «Останнє covfefe» з Дональдом Трампом.

 

Президента США також порівняли й з неслухняною дитиною, яка слухає повчання від дорослих: «Доїж свій обід, інакше ніякого морозива!».

Як відомо, Дональд Трамп відмовився підписувати підсумкову угоду саміту G7. Зокрема розбіжності виникли через торгову політику Канади й ціни на алюміній та сталь для США. Президент Франції Еммануель Макрон повідомив у Twitter, що угоду можуть підписати й без США.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 12 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.