Снайперка ЗСУ стала принцесою

Українські воїни, волонтери, активісти перевтіляться зі звичних широкому загалу образів у казкових персонажів у рамках проекту "Новітні казки України". Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук-сторінку снайперки Української добровольчої армії (УДА) Олени Білозерської.

"Я у ролі казкової героїні - Попелюшки :) Цей образ - частина проекту "Новітні казки України", де сучасні воїни, активісти, волонтери представлені як казкові персонажі, а всім відомі дитячі казки "переписані" на новий лад, з урахуванням сучасних українських реалій. Автори ідеї - Amina Okueva і фотограф Alya Lis", - написала Білозерська.

"Цю героїню всі звикли бачити в камуфляжі. Тому мені дуже приємно те, що наш проект дає можливість усім побачити її в такому романтичному і незвично-казковому вигляді. У казці все простіше, ніж у реальному житті. Але все-таки усі ми сподіваємося, що дуже скоро всі наші воїни, серед них і Олена Білозерська, яка в проекті "Новітні казки України" є Попелюшкою, зможуть зі спокійним серцем залишити окопи на рубежах захисту України від злої "мачухи". Повернутися в мирне життя, частіше носити гарний одяг і насолоджуватися простими житейськими радощами", - прокоментувала фото Аміна Окуєва.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.