На київському вокзалі з'явилася голова Гоголя

Скульптура з перфорованого металу пробуде в холі Південного вокзалу близько трьох тижнів, після чого поїде на фестиваль до Маріуполя.

 
На Південному залізничному вокзалі в Києві в переддень фестивалю Гогольfest встановили триметрову скульптуру Миколи Гоголя. Про це йдеться на сторінці Гогольfest у Facebook.
 
Скульптура перебуватиме на вокзалі до 26 квітня, після чого її на арт-поїзді перевезуть до Маріуполя, де проходитиме фестиваль.
 
"Микола знає, що скоро в Маріуполі буде Гогольfest, і з Києва туди відправиться магічна багатоколісниця - кортеж з 10 карет плацкартних-купейних", - сказано в повідомленні.
 
За словами організаторів, голову Гоголя зробили з перфорованого металу для перформансу на відкриття фестивалю в 2008 році художники Олексій Нужний і Віталій Седоренко. Уже понад 10 років навколо голови розвивається власний пласт міфології фестивалю. Цього року угруповання фастівських художників Colo team на чолі з Антоном Штомпелі і Олександром Харченком переродили інсталяцію спеціально до Гогольфесту в Маріуполі.
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.