Голі футболісти у Німеччині спричинили справжній фурор: ефектні кадри поєдинку 18+

Очікування Чемпіонату Європи з футболу зростає по всій Німеччині, і вболівальники по всій країні мріють про наступну літню казку. Тим часом близько 1000 глядачів здійснили 1 травня мрію про голий футбол.

Так-так, вони мали можливість спостерігати за тим, як гола команда протистоїть одягненій. Одинадцять голих футболістів, дев'ять чоловіків і дві жінки, безсоромно роздягнулися до футбольних бутсів, гетрів і шкарпеток у Херне.

Оскільки існують правила, номери футболок були намальовані на шкірі. І ця гола команда по-справжньому взялася за справу проти одягненої команди футболістів "Рурпотта".

Чому вони це роблять? Організатор Герріт Старчевський (номер 37) розповів журналістам, яка мета.  У такий спосіб спортсмени протестували проти комерціалізації футболу.

"Чому б і ні? Футбольна система хвора, наша команда йде на все. Це частина міжнародної футбольної історії. Тому що німецька гола команда є унікальною у світі",
– наголосив він.

Старчевський, відомий у Рурському регіоні як культовий режисер з такими кінокомедіями, як "Glanz, Gesocks und Gloria", спітнілий і одягнений стояв у кулуарах

 

Источник: 
PRпортал